wrz 9, 2019
Kategoria: General

Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego realizuje projekt w formie wyjazdu studyjnego pt. „Hiszpańskie przykłady porozumień rolników w aspekcie skróconych łańcuchów dostaw i eksportu produktów rolnych”

lip 30, 2019
Kategoria: General

Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego wraz z Małopolskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Piotr Rachwał Konferencje Naukowe, Sprzedaż Nasion oraz Karolina Job realizuje operację pt. "Pozyskiwanie środków finansowych przez organizacje pozarządowe szansą ich rozwoju w kontekście budowy sieci współpracy z innymi podmiotami w środowisku lokalnym" , w ramach Planu Działania KSOW na lata 2018-2019.

lip 23, 2019
Kategoria: General

Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego w Krakowie wraz z Instytutem Rozwoju Obszarów Wiejskich, Małopolskim Zrzeszeniem "Ludowe Zespoły Sportowe i Europejskim Centrum Badawczym Drobnych Gospodarstw Rolnych realizuje projekt pt. "Innowacyjne, alternatywne źródła dochodu dla małych i średnich gospodarstw rolnych w Małopolsce", w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2018-2019.

lip 23, 2019
Kategoria: General

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie wraz z współorganizatorami: Polską Akademią Umiejętności, Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Krakowie, Karpackim Związkiem Pszczelarzy w Nowym Sączu, Małopolskim Stowarzyszeniem Doradztwa Rolniczego oraz Pszczelniczym Towarzystwem Naukowym zapraszają 12-13 października 2019 roku do udziału w czwartej konferencji organizowanej pod hasłem „Nasze pszczoły”.

Kategoria: General

Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego wraz z Małopolskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Piotr Rachwał Konferencje Naukowe, Sprzedaż Nasion oraz Karolina Job realizuje operację pt. "Wpływ pozyskiwania środków finansowych oraz poszerzenia współpracy z lokalnymi podmiotami na rozwój organizacji pozarządowych na obszarach wiejskich", w ramach Planu Działania KSOW na lata 2018-2019.

Kategoria: General

Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego wraz z Małopolskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Piotr Rachwał Konferencje Naukowe, Sprzedaż Nasion oraz Karolina Job realizuje operację pt. "Organizacje pozarządowe na obszarach wiejskich – współpraca i pozyskiwanie środków finansowych", w ramach Planu Działania KSOW na lata 2018-2019.

Kategoria: General

Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego wraz z Małopolskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Piotr Rachwał Konferencje Naukowe, Sprzedaż Nasion oraz Karolina Job realizuje operację pt. "Rozwój organizacji pozarządowych poprzez zwiększenie możliwości pozyskania środków finansowych i zacieśnienie współpracy z sektorem publicznym i prywatnym", w ramach Planu Działania KSOW na lata 2018-2019.

cze 26, 2019
Kategoria: General

Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego wraz z Małopolskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Piotr Rachwał Konferencje Naukowe, Sprzedaż Nasion oraz Karolina Job realizuje operację pt. " Możliwości rozwoju organizacji pozarządowych w kontekście pozyskiwania środków finansowych oraz współpracy z lokalnymi podmiotami”, w ramach Planu Działania KSOW na lata 2018-2019.

cze 26, 2019

cze 25, 2019
Kategoria: General

Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego w 2019 roku organizuje wypoczynek letni w formie kolonii i półkolonii. W organizowanym przez MSDR wypoczynku letnim będą brały udział dzieci, których przynajmniej jedno z rodziców podlega ustawowo lub w pełnym zakresie ubezpieczeniu społecznemu KRUS